סדנאות פק"ל ליחידות מילואים

מפקדי מילואים יקרים

תוכנית פק"ל – פלוגה. קהילה. לכידות. מלווה יחידות מילואים בתהליך חיזוק הלכידות ביחידות. בשנים האחרונות ליוונו מאות פלוגות וגדודי מילואים בתהליך. לצד תוכנית ליווי שנתית ומעמיקה, אנו מציעים לכם, המפקדים במילואים, כלים נוספים שפותחו על בסיס העבודה בשטח עם יחידות המילואים.
הכלים המוצעים נותנים למפקדים ולמובילי הלכידות ביחידות בסיס מקצועי וכלים פרקטיים לעיסוק בנושא.

מיקום: זום/פרונטלי

משך: ליווי תהליכי

יחידה: גדוד

WhatsApp Image 2021-10-03 at 20.51.49
הליווי הגדודי הממוקד מסייע לפתח שפה תומכת לכידות בכלל הפלוגות, ומבנה תהליך עבודה שבסופו בכל פלוגה ימונה מש"ק לכידות שיוביל את התחום יחד ובשיתוף חיילים וצוות הפיקוד הפלוגתי. הליווי משלב בין סדנאות הקניה והכרות עם מגוון כלים ישימים לבין ליווי ממוקד לצוות המוביל של הגדוד.

מיקום: פרונטלי

משך: 4 שעות

יחידה: פלוגה\גדוד

WhatsApp Image 2021-10-03 at 20.51.51
נמפה ונסקור את האתגרים והגורמים המשפיעים על ההתייצבות ביחידה. נצא ממעגל הדאגה למעגל ההשפעה ונבין מהם הפעולות שבכוחנו לבצע על מנת להשפיע על תחושת הלכידות של המשרתים.

מיקום: זום/פרונטלי

משך: 3 שעות

יחידה: פלוגה\גדוד

asset-1
קבלת כלים ישימים לפיתוח וחיזוק לכידות אימון\תע"מ. מומלץ לקיים את הפעילות כבר בשלבי ההיערכות המקדימה למופע וזאת על מנת שבניית הלכידות היחידתית תהווה חלק אינטגרלי מתהליכי ההיערכות למופע הקרוב.

מיקום: זום

משך: שעה

יחידה: פלוגה/גדוד

5b6504f6-0ecf-4126-8e76-b2922c3c14b7
שיחה לחשיבה משותפת כיצד ניתן לחזק את הלכידות ביחידה תוך התייחסות נקודתית לאתגרים העולים מהשטח (חילופי סגל, שינויי דורות בפלוגה, אירועים ייחודים וכו').